O nas

Nasza specjalność to staranna produkcja i sprzedaż pomidorów szklarniowych.

W UPRAWĘ POMIDORÓW WKŁADAMY PEŁNE ZAANGAŻOWANIE I PROFESJONALIZM, DBAMY O KAŻDY DETAL.

To w połączeniu z wypracowanymi przez lata schematami postępowania pozwala nam wyróżnić się na rynku oraz spełnić wymagające oczekiwania naszych klientów.

Stosujemy biologiczne, sprawdzone środki ochrony roślin, dlatego nasze pomidory rosną bez szkodliwych dodatków i są pozbawione zbędnych zanieczyszczeń. Nasze rośliny są zapylane w sposób naturalny, dzięki pracy trzmieli, dlatego nasze owoce są najwyższej jakości.

Firma z tradycją

Gospodarstwo Ogrodnicze Patryk Szklarz to rodzinna firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem. W uprawę pomidorów wkładamy pełne zaangażowanie dbając o każdy detal, a wypracowane przez lata procedury gwarantują profesjonalizm i sprostanie wysokim wymaganiom naszych klientów.

Znajdujemy się na terenie województwa mazowieckiego, 25km od Warszawy.

Szczególną uwagę przykładamy do kontroli jakości każdego z etapów uprawy naszych pomidorów, codziennie monitorując procesy technologiczne w naszym gospodarstwie.

Od samego początku, jakim jest rygorystyczne podejście do przygotowania szklarni, sadzenie i uprawa pomidora, poprzez jego pielęgnację i zbiory, aż do momentu sortowania i magazynowania, dbamy o każdy najmniejszy szczegół. Nasi klienci mogą mieć pewność, że nasze naturalnie uprawiane pomidory są całkowicie bezpieczne i zdrowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

-----------

Dalej