Oferta

Czerwone, żółte, a nawet brązowe, pełne smaku i aromatu

- takie są właśnie nasze pomidory

Dzięki odpowiedniej selekcji odmian, jesteśmy w stanie zaspokoić wymagające gusta naszych klientów. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych zainteresowanych dostawami pomidorów z pewnego źródła. Cenimy sobie długoterminowe relacje biznesowe oparte na jasnych zasadach i wzajemnym zaufaniu.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Pomidor Malinowy

Tomimaru Muchoo

Owoc bardzo poszukiwany na rynku, wyróżnia się doskonałą jakością i unikalnym smakiem. Jego kulisty kształt o wyjątkowym malinowoczerwonym kolorze, delikatnej skórce i efektownej rozłożystej szypułce pokochali nasi klienci. Ze względu na swoje właściwości pomidor długo zachowuje swoją świeżość.

Pomidor Zółty

Be orange

Okazały mięsisty owoc o jasnożółtej barwie i delikatnej skórce. Jego owalny lekko żebrowany kształt oraz delikatny słodki smak robi wrażenie na naszych klientach. Pomidor charakteryzuje się dużą trwałością.

Pomidor Czekoladowy

Rzadko spotykany w Polsce o oryginalnym brązowym kolorze oraz dużym i intensywnie karbowanym owocu. Zachwyca swoim wyglądem. Wyróżnia się grubszą skórką, dzięki której lepiej znosi przechowywanie, zwartym miąższem i słodkim smakiem, który jest efektem stężenia cukru owocowego. Dlatego jeśli chcemy osłodzić sobie życie , sięgnijmy po pomidora czekoladowego.

Zapraszamy do kontaktu

-----------

Kontakt